sad_pvnDMEs57q
فروشگاه آنلاین گیفت پرشیا 0

1-چگونه برای خرید اعتماد بکنم ؟

فروشگاه گیفت پرشیا دارای نماد اعتماد الکترونیک میباشد، و این بدان معنی است که هویت فروشگاه و صاحب فروشگاه و همچنین تلفن های پشتیبانی ارزیابی و مورد تایید قرار گرفته است. همچنین برای اطمینان بیشتر میتوانید در صفحه اصلی بر روی علامت نماد اعتماد الکترونیک کلیک کنید تا مجوز این فروشگاه را مشاهده نمایید.

2-گیفت کارت خریداری شده چه زمانی به دستم خواهد رسید؟

پس از پرداخت مبلغ گیفت کارت در درگاه بانکی، نهایتا ۳۰ ثانیه پس از پرداخت بلافاصله کد گیفت کارت خریداری شده برای شما بوسیله پیامک یا ایمیل ارسال خواهد شد.

3-آیا با تمام کارت‌های بانکی خرید گیفت کارت امکانپذیر است ؟

 بله شما میتوانید تمام کارت های بانکی عضو شبکه شتاب از فروشگاه گیفت پرشیا خرید کنید

4-چرا باید گیفت کارت خود را از فروشگاه های معتبر خرید کرد ؟

بسیاری از فروشگاه های اینترنتی کد های هکی یا دزیده شده یا غیر اصل را می فروشند. قیمت این گیفت ها معمولا از گیفت های اصلی کمتر است. ولی استفاده از این گیفت ها باعث بلاک شدن یا بسته شدن اکانت شما می شود . در هنگام خرید گیفت کارت گوگل پلی حتما به این موضوع توجه داشته باشد.

5- آیا می‌‏توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه "سوابق خرید" کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

6-آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه "پروفایل کاربری" به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش "اطلاعات کاربر" امکان "ویرایش مشخصات" وجود دارد.

 7-آیا برای خرید از گیفت پرشیا، حتما باید در سایت عضو باشم؟

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.