گیمر‌ها بیشتر کدام گیفت کارت‌ها را می‌خرند؟

۹ خرداد ۱۴۰۳
گیفت کارت‌ها

تلاش برای یافتن گیفت کارت عالی می‌تواند چالش ‌برانگیز باشد. به خصوص اگر گیرنده عاشق بازی باشد. در این صورت شما نمی‌خواهید چیزی را که قبلاً دارند به آن ها بدهید. بنابراین به هدیه جدید و هیجان ‌انگیزی نیاز دارید که آن ها قبلاً نداشته‌اند. همراه ما باشید تا به شما بگوییم گیمرها بیشتر کدام گیفت کارت‌ها را می‌خرند؟

گیفت کارت چیست؟

کارت هدیه یک راه عالی برای دادن هدیه‌ای است که شخص می‌تواند خودش برای خود انتخاب کند. کارت ‌های هدیه برای همه افراد مناسب هستند. در واقع می‌توان گفت بهترین هدیه‌ای که می‌توانید به کسی بدهید این است که خودش انتخاب کند. این روزها با گزینه‌ های بسیار زیادی که در دسترس است، جای تعجب نیست که گیمرها انتخاب ‌های بیشتری نسبت به قبل دارند.

انواع اصلی گیفت کارت های بازی

خرید برای یک گیمر می‌تواند دشوار باشد. بنابراین گیفت کارت های بازی یک  هدیه ایده عالی هستند. اما یک گیفت کارت بازی خوب چیست؟ انواع مختلفی از گیفت کارت ‌های بازی وجود دارد. در اینجا ما روی گیفت کارت ‌های بازی آنلاین برای کنسول‌ها، بازی ‌های رایانه شخصی، بازی‌ های موبایل و غیره تمرکز می‌کنیم. ما به شما می‌گوییم که چگونه از بین آن ها انتخاب کنید و توصیه‌ هایی را در مورد بهترین آن ها ارائه می‌دهیم. در اینجا انواع اصلی گیفت کارت‌ های بازی آورده شده است.

گیفت کارت‌ها

کارت هدیه خاص پلتفرم

خرید کارت هدیه بازی مخصوص پلتفرم به گیرنده شما این امکان را می‌دهد که از بین تمام بازی‌ های موجود برای یک پلتفرم بازی خاص انتخاب کنید. گیفت کارت مخصوص پلتفرم برای کسانی که از قبل ایده‌ای در مورد اینکه چه بازی می‌خواهند انجام دهند بهترین است. اما همیشه نمی‌توان از قبل دانست که کدام بازی‌ها مورد علاقه شما هستند.

گیفت کارت برای یک بازی خاص

خرید یک کارت هدیه مخصوص بازی به گیرنده این امکان را می‌دهد که یک بازی خاص را انتخاب کند و نه چیز دیگری. از آنجایی که آن ها فقط به یک عنوان محدود می‌شوند، کارت‌ های مخصوص بازی برای کسانی که دقیقاً می‌دانند چه می‌خواهند بهترین هستند. به‌عنوان ‌مثال، اگر می‌دانید که دوستتان واقعاً گیفت کارت پابجی را می‌خواهد، پس یک کارت هدیه برای یک بازی خاص یک انتخاب عالی برای او است.

کارت هدیه برای بازی‌ های کنسولی

اگر یک کارت هدیه برای بازی‌ های کنسولی بخرید، دقیقاً مانند خرید یک کارت هدیه برای یک بازی خاص است. با این تفاوت که می‌توانید از بین همه بازی‌ها در هر پلتفرمی یکی را انتخاب کنید. به دلیل گرانی برخی از بازی ‌های کنسولی، خرید آن‌ها به‌عنوان هدیه بسیار خوب است و این برای گیمرهایی که همه چیز دارند اما نمی‌خواهند خود را به یک بازی محدود کنند خوب است. گیفت کارت ایکس باکس یا پلی‌استیشن یا نینتندو گزینه‌ های رسمی برای کنسول ‌های مربوطه خود هستند.

کارت هدیه برای بازی ‌های موبایل

درست مانند کارت‌ های هدیه بازی ‌های کنسول، کارت‌ های بازی موبایل به شما این امکان را می‌دهند که از بین تمام بازی ‌های موجود برای یک پلتفرم خاص انتخاب کنید. به نظر ما، کارت‌ های بازی موبایل بهتر است با کارت‌ های بازی یا کارت ‌های بازی کنسول جفت شوند تا بازیکن شما انتخاب کند که کدام بازی را می‌خواهد بخرد. برای کسانی که دوست دارند با تلفن یا تبلت خود بازی کنند، اگر هدیه شما یک کاربر اندرویدی باشد، می‌توانید گیفت کارت گوگل پلی یا گیفت کارت Apple iTunes برای کسانی که دستگاه ‌های iOS دارند، دریافت کنید.

گیمر‌ها کدام گیفت کارت‌ ها را تهیه می کنند؟

گیمرها معمولاً به دلیل علاقه شدید به بازی ‌های ویدئویی و تجربیات گیمینگ، به خرید گیفت کارت ‌هایی که به ارائه خدمات و محصولات مرتبط با بازی‌ها می‌پردازند، تمایل دارند. گیفت کارت‌ هایی که مستقیماً قابل استفاده در فروشگاه‌ های آنلاین بازی، پلتفرم‌ های ابری، یا فروشگاه ‌های دیجیتال مانند Steam، PlayStation Store، Xbox Store، Nintendo eShop و… هستند، از جمله محبوب ‌ترین گزینه‌ها برای گیمرها محسوب می‌شوند.

این گیفت کارت‌ها به گیمرها این امکان را می‌دهند که با موجودی درون حساب خود، بازی ‌های دلخواه خود را به صورت مستقیم دانلود یا خریداری کنند. علاوه بر این، گیمرها ممکن است به دلیل جوایز و مزایای مستقیم در بازی‌ها یا پلتفرم ‌های آنلاین، از گیفت کارت‌ هایی که به ارائه اشتراک ‌های ماهانه (subscription) برای سرویس ‌هایی مانند Xbox Game Pass یا PlayStation Now می‌پردازند، استفاده کنند. این اشتراک‌ها به گیمرها این امکان را می‌دهند که به طور مستمر به تعداد زیادی از بازی ‌های دیجیتال دسترسی پیدا کنند و تجربیات گیمینگ خود را گسترش دهند.

سخن پایانی

انواع گیفت کارت برای راحتی خرید درون برنامه‌ای و همچنین تبلیغ بیشتر یک کمپانی در بازار وجود دارد. در مطلب امروز ما به شما گفته‌ایم که گیمرها بیشتر کدام کارت‌ها را می‌خرند تا بتوانید برای آن‌ها یک گیفت کارت مناسب تهیه کنید.

×
کلمه عبور این حساب کاربری را وارد کنید:
یک کد برای ایمیل زیر ارسال گردید:
یک کد برای شماره همراه زیر ارسال گردید: {{ phoneNumber }}