گیفت کارت استیم و کاربرد آن

۲۰ شهریور ۱۴۰۲
گیفت کارت استیم و کاربرد آن

آیا می دانید گیفت کارت استیم چیست؟ شاید حدس می‌زنید که یکی از انواع گیفت کارت‌ها است. حدس شما درست است؛ اما این همه چیزی نیست که می‌توانید در مورد این کارت هدیه بدانید. با ما همراه باشید تا در مورد مزایا و قابلیت‌های آن اطلاعات بیشتری به شما بدهیم.

معرفی گیفت کارت استیم

گواهی‌های هدیه مدت‌هاست که در اروپای غربی اختراع شده‌اند و اکنون در تقریباً همه جای دنیا به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند. گواهی هدیه دقیقاً چیست؟ اول از همه، سندی است که به صاحب آن حق دریافت خدمات یا محصول را به میزان پول مندرج در گواهی می‌دهد و پرداخت اولیه را تأیید می‌کند.

انواع گیفت کارت‌ها مزایای بسیاری دارند. آن‌ها یک هدیه واقعی هستند که می‌توانند به افتخار سالگرد، تولد، هر تعطیلات و غیره به عزیزان شما داده شوند. گیفت کارت استیم در واقع مربوط به پلتفرمی با همین نام است که مخصوص بازی‌های رایانه‌ای طراحی شده است.

کارت‌های هدیه استیم راهی آسان برای شارژ کردن کیف پول استیم یا تهیه یک هدیه عالی برای دوستان یا اعضای خانواده شما هستند. گیفت کارت استیم کارت‌های شارژ کیف پول هستند که برای خرید بازی، نرم‌افزار و سایر موارد در Steam استفاده می‌شوند.

کارت‌های هدیه دارای کد 12 تا 16 رقمی هستند. این کد برای بازخرید کارت استفاده می‌شود. کارت‌های Steam Wallet عموماً محدود به کشور و ارز هستند. می‌توانید آن‌ها را در حساب و با ارزی که با کارت مطابقت دارد بازخرید کنید. یکی از قابلتی‌های جذاب و کاربردی این کارت‌ها این است که شما می‌توانید با استفاده از هر روش مناسب و با ارزهای مختلف هزینه خرید کارت استیم را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

گیفت کارت استیم چگونه کار می‌کند؟

از نظر فنی کارت مدرکی است که واریز مبلغی به حساب فروشگاه را تأیید می‌کند. کارت الکترونیکی حاوی کدی است که از طریق ایمیل برای گیرنده ارسال می‌شود. خود اهداکننده روز دریافت کارت را انتخاب کرده و گیرنده کارت را از طریق ایمیل دریافت می‌کند. با وارد کردن کد مندرج روی این کارت‌ها اکانت مورد نظر شارژ شده و اعتبار لازم برای خرید را به مصرف کننده می‌دهد.

گیفت کارت استیم و کاربرد آن

مزایای گیفت کارت استیم

قطعاً گیفت کارت‌ها با هدف‌های مشخصی به وجود آمده‌اند و صاحبان کسب و کار از ارائه آن به سوددهی و منافع بیزینسی می‌رسند. در این قسمت برخی از مزایای گیفت کارت استیم را برای مشتریان، شرکت‌ها و فروشندگان ذکر کرده‌ایم.

  • امکان صرفه‌جویی در زمان برای کسانی وجود دارد که gift card steam را هدیه می‌دهند. آن‌ها از این طریق نیازی به گشت‌وگذار در فروشگاه‌های مختلف ندارند.
  • اهدا کننده می‌تواند مطمئن باشد که هدیه او بیکار نخواهد ماند و قطعاً مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
  • مدیران می‌توانند ازکارت‌های هدیه برای افزایش وفاداری مشتریان استفاده کنند.
  • کارت‌ها یک گزینه عالی برای هدایای شرکتی برای کارمندان، مشتریان و شرکای شرکت هستند.
  • گیفت کارت استیم به شما امکان می‌دهد مشتریان جدیدی جذب کنید و در مورد محصولات و خدمات خود به آنها بگویید.

استیم ولت معمولی و استیم ولت گلوبال

استیم ولت Global یا جهانی برای زمانی است که بخواهید به شخصی در کشور دیگری گیفت کارت استیم هدیه کنید. با این کیف پول دیگر نیازی ندارید که گیفت کارت آن کشور را بخرید؛ زیرا گیفت گلوبال استیم به طور خودکار اعتبار کارت را به واحد پول کشور مقصد بدل می‌کند. این قابلیت برای کیف پول‌های معمولی وجود ندارد.

سخن پایانی

استیم پلتفرمی برای ارائه بازی‌های رایانه‌ای است. این شرکت گیفت کارت‌هایی به مشتریان ارائه می‌دهد که با خرید و شارژ کیف پول استیم در اکانت خود می‌توانند بازی‌های آن را تهیه کنند. در این مطلب ما در مورد گیفت کارت استیم و مزایای آن صحبت کرده و به برخی از سؤالات متداول کاربران پاسخ داده‌ایم.

 

سؤالات متداول

  1. آیا هنگام خرید گیفت کارت استیم محدودیتی وجود دارد؟

برای خرید gift card steam برای دوستانتان باید اکانت Steam داشته باشید و در لیست دوستان یکدیگر باشید. شما می‌توانید برای هر کاربری که حداقل 3 روز در لیست دوستان شما بوده است یک کارت هدیه الکترونیکی خریداری کنید.

  1. با گیفت‌کارت استیم امکان خرید چه چیزی را دارم؟

از گیفت استیم می‌توانید برای خرید بازی، اقلام درون بازی یا فعال کردن قابلیت‌های دیگر در پلتفرم استیم استفاده کنید.

  1. آیا می‌توانم گیفت‌کارت استیم را به دوستانم در کشور دیگری هدیه کنم؟

بله؛ زیرا وجوه کارت هدیه به صورت خودکار به واحد پول کشور دوست شما تبدیل می‌شود.

×
کلمه عبور این حساب کاربری را وارد کنید:
یک کد برای ایمیل زیر ارسال گردید:
یک کد برای شماره همراه زیر ارسال گردید: {{ phoneNumber }}