قوانین و مقررات

قوانین و ضوابط خرید گیفت کارت گیفت پرشیا

کاربر گرامی لطفاً قوانین زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه گیفت پرشیا با دقت مطالعه نمایید. ورود کاربران و ثبت شماره و اطلاعات شما در لیست سفارش این فروشگاه جهت خرید و استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات می باشد و به معنای آگاه بودن و پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین فروشگاه گیفت پرشیا از سوی کاربر است. در صورت بروز هرگونه مشکلی خارج از ضوابط ذیل، فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی را نپذیرفته و عواقب آن به عهده مشتری و خریدار می‌باشد.
توجه : با توجه به اینکه حق اعمال تغییرات در قوانین در هر زمان و بدون اطلاع قبلی برای فروشگاه گیفت پرشیا محفوظ می باشد، لذا خریداران محترم ملزم به مطالعه این بخش قبل از خرید می باشند.
قوانین ثبت نام و خرید گیفت کارت
 1. خرید و استفاده از گیفت کارت ها منوط به دارا بودن سن حداقل ۱۷ سال میباشد.
 2. خریدار میبایست حتما از کارت بانکی شخصی خود استفاده کند .
 3. کاربرانی که با شماره آی پی خارج از کشور ایران گیفت کارت خریداری میکنند ، گیفت کارت تا زمانی که احراز هویت ننمایند برای آنها قابل دسترس نخواهد بود.
 4.  پشتیبانی از گیفت کارت های خریداری شده ۲۴ ساعت میباشد، در صورت بروز هرگونه مشکلی نهایتا تا ۲۴ ساعت میتوانید مشکل را با پشتیبانی مطرح و پیگیری کنید و پس از گذشت زمان مقرر سایت گیفت پرشیا هیچ تعهدی در قبال مشکل احتمالی نخواهد داشت.
 5. در صورت وارد کردن اطلاعات غلط تلفن همراه ، گیفت پرشیا هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم دریافت گیفت کارت نخواهد داشت.
 6. لغو سفارش و مرجوع گیفت کارت به هیچ عنوان پس از خریداری گیفت کارت برای شما امکانپذیر نیست .
 7. در صورت درخواست پلیس فتا مبنی بر دریافت اطلاعات خریدار اعم از شماره تلفن همراه ، شماره تلفن ثابت و شماره آی پی، سایت گیفت پرشیا میتواند بدون اطلاع قبلی اطلاعات مذکور را در اختیار پلیس فتا قرار دهد .
 8. خریدو ثبت سفارش در سایت گیفت پرشیا به منزله قبول و پذیرش کلیه قوانین و شرایط موجود در سایت میباشد.
  قوانین فروش
 1. کد محصول بلافاصله پس از خرید در پنل کاربری تحویل داده می شود و این به منزله انجام معامله بصورت تمام و کامل است، پس خریدار در ثبت اطلاعات نهایت دقت را داشته باشد. زیرا فروشنده هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات به وجود آمده نخواهد داشت.
 2. فروشگاه هیچ محصولی جهت تست ندارد و به دلیل ماهیت دیجیتال بودن کد گیفت کارت، محصول فروش رفته به هیچ وجه پس یا تعویض نمی گردد.
 3. فروشنده هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم سازگاری کالای خریداری شده با سخت افزار و نرم افزار سیستم شخص خریدار را ندارد.
 4. در صورتی که گیفت کارت مشتری اعلان نمایید که محصول خریداری شده مصرف شده است یا مشکل دارد، باید یک اسکرین شات از ارور مربوطه گرفته و اطلاعات اکانت خود را ( بدون رمز ) ارسال نماید تا فروشگاه با پشتیبانی شرکت مربوط به گیفت کارت مانند اپل،گوگل،سونی،مایکروسافت و ... ارتباط برقرار کرده و شرکت مربوطه را در جریان مشکل رخ داده قرار دهد. خریدار می بایست تا رفع کامل مشکل صبور بوده و منتظر رفع کامل آن باشد. این پروسه حداقل 24 ساعت و حداکثر تا دو ماه زمان بر است.در صورتی که مشتری اعلام نماید گیفت کارت دریافتی مصرف شده است، یک اسکرین شات از ارور گرفته و به همراه اکانت (بدون رمز) برای تیم پشتیبانی ما ارسال کرده و منتظر دریافت پاسخ شرکت مرتبط با گیفت کارت باید بماند تا مشخص شود که گیفت کارت قبل از ارسال ما مصرف شده است یا بعد از ارسال وبسایت ما ، در صورتی که قبل از ارسال ما مصرف شده باشد گیفت کارت جدید برای مشتری ارسال می گردد. زمان ریدیم تایم یا همان تاریخ مصرف شدن گیفت کارت تقریبا 72 ساعت می باشد و مشتری باید در این مدت منتظر پاسخ شرکت تولید کننده گیفت کارت باشد.
 5. در صورتی که مشکلاتی نظیر تحریم ایران توسط شرکت های تولید کننده و یا از کار افتادن خدماتی که سرویس دهنده به مشتری ارائه می دهد ایجاد گردد، این مورد بر عهده مسئولین شرکت تولید کننده خارجی می باشد و مسئولیتی متوجه فروشنده نخواهد بود.

قوانین و ضوابط خرید و فروش تتر در گیفت پرشیا

 

راهنمای احراز هویت صرافی :

چند نکته برای کمک به شما در فرایند احراز هویت آورده شده است:

عکس احراز هویت باید به همراه کارت ملی و کارت بانکی باشد.

مدارک شناسایی خود را به وضوح و با کیفیت بالا ارسال کنید.

از ارائه اطلاعات نادرست یا گمراه کننده خودداری کنید.

اگر در فرایند احراز هویت مشکلی دارید، با پشتیبانی صرافی تماس بگیرید.

 

مسئولیت‌های کاربر:

 1. کاربر می‌پذیرد کلیه فعالیت‌های خود را در گیفت پرشیا در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی انجام دهد و خارج از این چارچوب فعالیتی نداشته باشد.
 2. کاربر می‌پذیرد از خدمات گیفت پرشیا تنها برای خود استفاده کند. مسئولیت استفاده از خدمات گیفت پرشیا برای فرد غیر که فرآیند احراز هویت را انجام نداده است بر عهده صاحب حساب کاربری می‌باشد.
 3. کاربر می‌پذیرد که اطلاعات مربوط به سفارش خود را با دقت وارد کند و مسئولیت اشتباه وارد کردن اطلاعات در فرآیند ثبت سفارش بر عهده کاربر می‌باشد و گیفت پرشیا هیچ مسئوولیتی در خصوص سفارشات انجام شده‌ای که اطلاعات وارد شده در آن اشتباه می‌باشد و موجب ضرر و زیان کاربر شده است نخواهد داشت.
 4. کاربر می‌پذیرد مسئوولیت قانونی وجوه و حساب‌هایی که در سفارشات برای برداشت یا پرداخت ارائه می‌شود بر عهده خود اوست.
 5. کاربر می‌پذیرد که تنها از طریق حساب بانکی که به نام خود اوست و در سایت گیفت پرشیا احراز هویت شده است واریز وجه انجام دهد. چنانچه این وجه از حساب شخص دیگر واریز شود حساب کاربر تعلیق خواهد شد.

 

اطلاعات لازم جهت انجام احراز هویت  :

مثلا :

1- نام : سید علی

2- نام خانوادگی :  حسینی

3- کد ملی :
کد ملی 10 رقمی خود را وارد کنید ******2700

4- تاریخ تولد :

سن کاربران برای تایید احراز هویت بایداز  18سال به بالا باشد

تاریخ تولد خود را درست وارد کنید
1371/07/02

5- شماره موبایل به اسم خود شخص : با وارد کردن شماره موبایل، یک کد تایید ارسال می‌شود. با وارد کردن این کد در سایت گیفت پرشیا شماره موبایل تایید خواهد شد.
( شماره موبایل حتما باید بنام‌ کاربر باشد )

6- تایید ایمیل: پس از ثبت نام در سایت گیفت پرشیا، یک کد تایید به آدرس ایمیلی که کاربر هنگام ثبت‎نام وارد کرده است ارسال می‌شود. با وارد کردن این کد ایمیل تایید خواهد شد. بنابراین هنگام ثبت‌نام در سایت از ایمیلی استفاده کنید که به آن دسترسی داشته باشید

7- تاییدشماره کارت بانکی و شبا  به نام خود شخص: کاربر می‌بایست شماره کارت بانکی و شبا خود را با دقت وارد نماید. حساب بانکی باید به نام خود شخص باشد. واریز و برداشت وجه در سایت  تنها به حساب بانکی که به نام خود شخص می‌باشد و در سایت ثبت شده است انجام می‌شود.

8- تصویر واضح از کارت ملی: کارت ملی خود را به گونه‌ای در دست بگیرید که مشخصات آن کاملاً واضح و خوانا باشد. در صورتی که کارت ملی در دسترس نیست، می‌توانید از شناسنامه جدید (شامل تصاویر و شماره ملی)

9- تعهد نامه دست نویس با خط خوانا،تاریخ و امضا: متن تعهدنامه باید به صورت دست‌نویس روی کاغذ نوشته شود و نام کامل به همراه تاریخ و امضا به صورت واضح در زیر آن قید شود.

10-یک عکس باکیفیت از چهره همراه با کارت ملی و بانکی و تعهد نامه  در دست ارسال کنید.

حقوق گیفت پرشیا

 1. خرید و فروش تتر در سایت گیفت پرشیا بصورت 24 ساعته، همه روزه حتی در ایام تعطیل انجام می‌شود.
 2. گیفت پرشیا به عنوان مرجع خرید و فروش تتر مسئولیتی در قبال نحوه معاملات، سود و زیان حاصل از آنها نخواهد داشت
 3. درخواست برداشت ریال توسط کاربران در سریع‌ترین زمان ممکن پس از ثبت سفارش، انجام خواهد شد. مدت زمان واریز پول به حساب بانکی کاربر براساس محدودیت‌های انتقال وجه بین بانکی، متفاوت می‌باشد.
 4. کاربران غیر ایرانی امکان ثبت نام در سایت را ندارند و برای انجام معاملات می‌بایست با پشتیبانی تماس حاصل کنند.
 5. براساس قوانین حاکم بر تجارت در ایران، هرگونه خرید و فروش ارز دیجیتال و یا استفاده از ابزارهای این صرافی برای حضور در سایت‌های قمار و شرط بندی و یا تهیه هرگونه کالای غیر قانونی، اکیدا ممنوع است و در صورت کشف کوچکترین اثری در معاملات کاربران خاطی، علاوه بر مسدودی حساب کاربری آنها بدون اطلاع قبلی، اطلاعات آنان نیز بلافاصله در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار خواهد گرفت.
 6. گیفت پرشیا هیچ مسئولیتی در خصوص تاخیر یا ناموفق بودن تراکنش در انجام سفارشات به دلیل مشکل در شبکه ارز دیجیتال یا بانک پذیرنده ندارد.
×
کلمه عبور این حساب کاربری را وارد کنید:
یک کد برای ایمیل زیر ارسال گردید:
یک کد برای شماره همراه زیر ارسال گردید: {{ phoneNumber }}